Най-най-найулюбленіша музика
xendrux
Музики є багато, музика різна. У кожної людини свої музичні уподобання, але є такі релізи, які не можуть залишити байдужим нікого. Є музика чудова, є надзвичайна, є неперевершена, але для кожного є така, яка перестає бути музикою, а стає чимось більшим. Є хороші альбоми, міні-альбоми, окремки і т.п., і є в них хороші пісні, хітові пісні і т.п., але є такі релізи, які і окремо, і в цілому являють собою щось надзвичайне, в яких кожна пісня неперевершена. Особисто для мене є два таких релізи (серед українських виконавців) і обидва вони є міні-альбомами. А найцікавіше полягає в тому, що не дивлячись на те, що я слухаю безліч української музики, саме ці групи відкрила для мене кохана, хоча вітчизняних виконавців вона майже не слухає: парадокси переслідують нас усе життя)
Міні-альбом the Sky is Red вона завантажила з сайту myzuka.ru, а Pandah вперше почула на збірці українського гранджу (частина 1). А коли я їх почув, то це...це мабуть кохання з першої ноти. Я можу слухати ці релізи днями й ночами, а вони не набридають: що ще казати? - Справжні шедеври, ідеальне поєднання лірики та музики. Ці музики знайшли ключик до мого серця. Найприкріше в цій історії полягає в тому, що саме ці групи розпалися, причому доволі давно, але така вже в нас країна:(
Отже, представляю вашій увазі:

01.08.2008 / the Sky is Red (м. Рівне) - Легко вбивати кохання (міні-альбом)01. Intro
02. Війна
03. Легко вбивати (кохання)
04. Вода
05. Небо тут
06. Асфіксія

"Зруйновані надії
На полях цієї битви за ніщо
І в серце в'ївся бруд,
Немає де сховати біль.
В своїх руках тримаєш все;
Наступний крок: яким він буде?"

Божественне інтро, таке проникливе і заворожуюче.

07.03.2010 / Pandah (м. Полтава) - Небо зі скла (міні-альбом)01. intro
02. Соціопатія
03. Рольова модель
04. Хмарочоси
05. Зима
06. Заблукав (переспівка групи Kaddabra)
07. Небо зі скла (outro)

"Візьму життя за основу
Людей, не схожих на себе,
І власний погляд на речі
Приховує кожен із вас."

Міні-альбом максимально різноплановий наскільки це можливо в межах певного стилю.

Більше про них нічого писати не буду, бо словами цього не передати - це треба Слухати (саме так, з великої літери).
П.с. Звісно ж в Україні є й купа інших крутих і якісних гуртів та релізів, тож шукайте і знайдете) Але ці для мене "вище неба" як співає Океан Ельзи)
П.п.с. І ще одне. Страшенно ненавиджу людей, які переписують теги або заповнюють їх неправильно. Через таких "персонажів" в інтернеті тепер ходить переспівка "червоних" під назвою "Пырышки-пупырышки (New Year Fun Cover 2009)" буцімто у виконанні Аматорі. І росіяни чомусь не можуть послухати і розібрати, що співають там явно не Ігос і Денвер. Чи може просто не хочуть? Але це вже зовсім інша історія.

Статистика
xendrux
Просто по приколу)
http://blogs.yandex.ru/top/lj/?username=xendrux#xendrux - виявляється, що я на почесному 654290 місці і це круто)

"Покращення життя вже сьогодні" в Києві
xendrux
Чесно скажу, не хотів тут щось таке писати, але вже не зміг втриматися. Сиджу біля комп'ютера і замерзаю, бо не дивлячись на те, що всі рахунки своєчасно сплачені (причому ВСІМ відомо, що тарифи там завищені, а різниця йде в кишеню деяким особам) вже десь третій день в батареї ледь жевріє тепло, а сьогодні ще й відключили гарячу воду. Київ - другий Алчевськ? Але "Українська правда" пише:
http://kiev.pravda.com.ua/news/4d418dc464346/
Так що начебто незабаром мають увімкнути. Як же вже задовбали ці вибрики "Київенерго". Вірніше навіть не всієї компанії, а деяких осіб, які за цим стоять. Це ще добре, що зараз на вулиці не дуже холодно, а якби якісь - 20???
Ну це суто про себе. А ось: http://kiev.pravda.com.ua/news/4d41928728b50/ - "високі соціальні стандарти" втілюються в життя? Як же шкода бідних пенсіонерів та інвалідів, які й так на ту пенсію ледь зводять кінці з кінцями, а тепер їм ще й пільги знімають...
Ну і найбільше турбує цілковита апатія Києва: начебто все так і має бути. Ніхто навіть не заїкнувся про ці відключення, ну й люди сидять. Жахливо, саме та ситуація, яку описує Жадан в "Анархії...", але там на прикладі студентів.

Нарешті! КМУ з четвертого разу затвердив попереджувальні картинки на цигарки
xendrux
Originally posted by lesyaorobets at Нарешті! КМУ з четвертого разу затвердив попереджувальні картинки на цигарки
Раніше писала про те, як Кабінет Міністрів тричі не затверджував перелік попереджувальних картинок на пачках з цигарками.
Якщо коротко то історія виглядає так:

В липня 2009 р. серед інших змін до Закону України “Про попередження вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” були прийняті і мої поправки, згідно з якими на пачках цигарок мають з’явитися попереджувальні піктограми. Перелік цих картинок мав затвердити Кабінет Міністрів, який (без пояснень і пропозицій) відхилив відповідні постанови :
перший раз
потім другий раз
і ще третій раз

Проте вчора отримала листа від МОЗ, в якому мене повідомили, що 19 січня цього року КМУ (з четвертого разу!) таки затвердив перелік картинок.

Ура! Будь-кому приємно бачити результати своєї роботи.

Тут перелік малюнків і моя переписка з Адміністрацією Президента (де власне і доручили Азарову врешті-решт виконати пряму норму закону).

Зважаючи на «оперативність» КМУ, попереджувальні картинки на цигарках з’являться приблизно в другій половині 2012 року. Уявляю, як заметушаться тютюнові лобісти, намагаючись відмінити цю норму закону :)


Сергій Жадан - Anarchy in the UKR
xendrux
Страшенно поважаю Жадана: виросла людина в Луганській області, а шпарить українською та й взагалі видно, що думає своєю головою, на відміну від більшості тамтешніх мешканців. Нарешті прочитав першу його книжку, яка потрапила мені в руки за що окремо хочеться сказати величезне ДЯКУЮ коханій. Все ж таки правду кажуть, що "Книга - найкращий подарунок". Ну, звісно, не найкращий, але дуже хороший так точно)))
Не сказав, що книга мені дуже сподобалася. Щось таке. Прочитати можна, щось цікаво - щось не дуже. На 4-ку. Дереш пише цікавіше (моя суб'єктивна думка). Але це все суто по цій книзі, на черзі його ж "Ворошиловград", може далі буде цікавіше)

Традиційно цитати з книжки:
"...у мене були свої рахунки з суспільством - воно мене не розуміло, я йому цього не забув."

"...це нереальне відчуття від забитого голу, коли ти ще нічого у своєму житті не бачив, ти, на відміну від Тренера, ще не здогадуєшся яким паскудним і невдячним може це життя бути, але ти вже знаєш, що потрібно, аби відтрахати його - це життя - по повній програмі, відмахати його наскільки стане сил - прокидаєш собі по флангу, обходиш їхнього правого опорного, ввалюєшся в штрафну і хуячиш в обхід воротаря в дальню дев'ятку!" - краще відчуття від забитого м'яча описати просто неможливо))))))))

"Університет є для цього ідеальним місцем. Кращого місця просто не знайдеш, з огляду на адміністративну схему і почуття студентського братства, саме тут має відбуватись найбільш героїчна й відчайдушна боротьба за виживання. Я часто думаю про це дивлячись на Харківський університет. Скільки їх там навчається? Тисяч десять? Чим вони там займаються, чому ніколи не вийдуть на вулицю і не скажуть, що саме вони думають про систему освіти, або просто про систему, або просто - що вони думають. Адже вони щось думають, не може ж бути, щоби вони там покірно конспектували п'ять років різну лажу про квантову механіку, згадуючи потім із любов'ю все життя теплі й затишні аудиторії, в яких вони п'ять років пережовували тягучу, помірно дозовану жуйку вищої освіти. Чому вони завжди мовчать? Їх же там десять тисяч. Десять тисяч! Десять тисяч - це районний центр, десять тисяч - це армія Махна в хороші часи. Чому вони весь час дозволяли використовувати себе як гарматне м'ясо, виганяти себе на мітинги і концерти, тримати себе в гуртожитках і лабораторіях, доки назовні, на вулиці, відбувались найцікавіші й найнебезпечніші в цьому житті речі, відбувалось, власне, саме життя." - от і мене такі думки навідують, але це тема для окремого посту, бо зараз на нього немає часу, хоча, майже як завжди.

"...що життя виглядає куди привабливіше, коли починаєш його змінювати під себе..."

Глобус-лічильник
xendrux
Персональний глобус - лічильник, показує на глобусі з яких країн і міст відвідувачі мого блогу у цю мить.
Глобус можна крутити у різні сторони, наближувати.

День Соборності України
xendrux
Сьогодні відзначали День Соборності і скажу я вам, що все пройшло чудово) Не чекав, що настільки) Прийшло багато людей, відчувалася атмосфера свята, у всіх піднесений настрій. У повітрі літав цей дух свята, щось у цьому було. На мосту Патона була своя атмосфера чи, якщо хочете, якась аура) Величезна подяка усім, хто прийшов. Не всі достояли до кінця, бо змерзли, але хоч прийшли - це тішить) Приємно, що багато водіїв нас підтримувало сигналами, також махали руками, показували тризуби і т.п. Сьогодні був однозначно позитивний день і судячи з того, що я бачив, то приємно, що все ж таки не все так погано в нашій країні і є ще люди, які готові прийти і показати свою любов до цієї країни. Так, можливо це щось незначне, але коли бачиш стільки людей об'єднаних спільною метою, коли у всіх на обличчях посмішки і ніхто не зважає на мороз, коли усі співають, то заряджаєшся таким необхідним зарядом позитиву) Прийшов і дехто з політиків, але все ж таки, як виявилося, не для піару, а це тішить. Було 1500 людей, що непогано, адже в цей же час хтось був на Контракті, а хтось на Софіївській площі, дехто біля Українського дому, тобто, як завжди, всі роз'єднані(
Не обійшлося звісно й без провокацій (хтось з таксі розкидав "їжаків" (жмутки зігнутих цвяхів) по дорозі, але Дмитро оперативно їх поприбирав) і без інцидентів (коли ми їхали в маршрутці і співали, то якісь гопники почали:"А ми маскалі і сейчас спайом вам маскальскую" і зарядили шансончик, щоправда ми їх одразу заглушили українськими піснями:)).Ну і наостанок трохи посилань:
http://tsn.ua/ukrayina/u-kiyevi-praporami-unr-i-zunr-ob-yednali-shid-ta-zahid.html
http://news.liga.net/photonews/NF110030.html
http://5.ua/newsline/184//72507/
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/01/22/748900.html
http://24tv.ua/news/1/1/69406
http://www.radiosvoboda.org/content/article/2284169.html
http://www.unian.net/ukr/news/news-417440.html
http://bilozerska.livejournal.com/376485.html
http://z-lawyer.livejournal.com/57698.html

П.с. Анастасії і Катрі треба створювати дует з автентичними українськими піснями і подавати заявку на Народну зірку/Україна має талант/Фабрику зірок і т.п. Мій голос у вас вже є =)))
П.п.с. Ну і наостанок душевне відео:


Форумная война против Украины
xendrux
Originally posted by frankensstein at Форумная война против Украины
[info]v_n_zb навел на одну весьма любопытную статью. Собственно, никакую Америку она не открывает, просто в очередной раз напоминает нам, что нужно быть начеку и не расслабляться.

В бытность еще относительной молодости я волонтерствовал в ряде организаций так или иначе поддерживающих русскую общину в Украине или же занимающихся популяризацией русской культуры.

Видимо, тогда и попал на карандаш к различного рода функционерам от этих структур. Проверяя электронную почту обнаружил письмо от этих "товарищей", где предлагалось поучаствовать в проекте "Русский дом" и даже предусматривалось недурственное финансовое вознаграждение.

Я связался с представителем - и вот что с этого получилось . Во-первых, мне сообщили .что пора менять отношение к России и возможному союзу двух братских народов на просторах интернета. Поинтересовались — являюсь ли активным пользователем Сети и посещаю ли форумы. На что я ответил утвердительно. Тогда мне пояснили суть вопроса. А он оказался прост — я выбираю на свой вкус 1-2 форума, где активность высока, плюс мне рекомендуют еще один — где мне необходимо развивать положительный имидж Российской Федерации, их лидеров, процессов интеграции, показывать пагубность "западного" вектора развития для Украины, особенно внимание уделялось развенчиванию образа Бандеры, Шухевича и т. д. Я должен создавать темы типа - СССР-2, У Бандери остаточно відібрали Героя, В Украине назревает революция, Сталин как личность в истории, Никитка Михалков говорит об объединении России и Украины. и т.д.

Мне будет предоставлен методический материал, приблизительные "болванки" текстов. Одно из условий — IP-адрес должен быть только украинский. Оплата фиксированная,через веб-мани, и премии,если темы будут переходить на другие форумы. Вот такая вот война. После этого я прошелся по большинству украинских форумов и понял, что таких предложений было сделано десятки, а то и сотни — и они приняты. Война из сети началась. Боже храни Украину!


Повторюсь - ничего нового тут нет, и пафос по поводу "Война началась" я не разделяю. Война началась достаточно давно, наверно, каждый юзер интернета встречал подобных "собачек" на форумах или у той же Билозерской в комментах.

Вот типичный пример такой работы. Мою недавнюю статью о пророссийских движениях Донбасса, в несколько смягченном варианте перепечатал Остро.org. Обратите внимание на комментарии внизу. Половина комментов к статье - это топорная копипаста с одного и того же айпи нескольких шаблонных заготовок. В данном случае работал либо робот, либо очень ленивый и недалекий холиварщик. Совершенно ясно, что нормальный живой человек, даже если он и не согласен с написанным, не будет 10 раз подряд постить один и тот же коммент.

Важно понимать, что никакого толку от них не будет, если помнить и постоянно напоминать другим о том, что эти черти - не "глас народа", а проплаченные провокаторы. Поэтому в ответ на любой вброс типа "СССР-2" можно сразу кидать ссылку на вышеприведенную статью или прямо говорить срачисту, что он провокатор и работает за деньги. Вступать в навязанную ими перепалку не нужно - это только добавит им очков и бонусов.


Ірен Роздобудько "Дванадцять, або Виховання жінки в умовах, не придатних до життя"
xendrux
Хотів би подякувати Вероніці за те, що дала мені прочитати Слапчука і Роздобудько. Хороші книжки. Якщо "Срібний дощ" просто цікаво читати, то з "Дванадцяти" можна почерпнути багато цікавого. Ну і як завжди обрані цитати:

"Цього ранку (власне, таке трапляється досить часто) я не люблю світ. І йому на мене наплювати."

"І твоя удача залежить лише від того, чи скинув якийсь янгол пір'їну, пролітаючи над твоєю колискою."

"Люби цей дощ, це місто, ці телефонні будки, цих людей, котрі, можливо, замовлять за тебе слівце...там, коли-небудь... А може, й ні."

"Власне, в житті, як і в літературі, існує не більше п'яти пошарпаних сюжетів."

"А точніше - як не бути бидлом? Найпростіший спосіб: відчути під собою землю, за собою - націю чи хоча б спільноту однодумців, а над собою - Бога..."

"А тих, хто намагається лишитися собою, вони вважають, у ліпшому разі, «білими воронами», у гіршому - просто божевільними…

"- Так. Їсти, спати і продовжувати рід - це ще не все, щоб мати право називатися людиною..."

"Головне – почати діяти, щось робити."

"І те, що ти так ненавидиш себе, говорить про те, що ти не здатна рухатися. Чому ти зупинилася? Зупинятися посеред шляху - це доля слабких, крім того, це банальна психологічна пастка."

"Кожен на цій землі п’є свою чашу. І ніхто зі сторонніх не знає – не може знати! – що в неї налив Бог."

"Просування на ринок не завжди відповідає таланту. Це може бути щасливим збігом обставин, досить випадковим, або ж силою натиску менеджерських служб."

"Щоб досягнути своєї мети, є одна важлива умова: перестати боятися самого себе. Раз і назавжди сприйняти себе як індивідуума й не піддаватися загальному психозу. Треба мати сили йти проти течії. А щоб мати ці сили – перестати боятися власних думок, що не збігаються з думками решти. Мати сміливість встати і сказати. Часом це досить важко."

Водно-інформаційний центр
xendrux
Ми з коханою сьогодні врешті-решт таки потрапили у Водно-інформаційний центр (по-народному Музей води :)). А то це для нас було якесь зачакловане місце, то прийдемо о 17.05 чи 17.10, то черга безрозмірна. Ну що тут сказати? Хто не був - сходіть. Місце варте уваги. Екскурсія тривала лише 40 хвилин (може тому що була останньою?)), але позитивний заряд гарантовано у будь-якому випадку. Все дуже цікаво і пізнавальною та й експозиція, як і сама екскурсія вельми неординарна: чого вартий хоча б найбільший унітаз в Києві або розповіді про величезних каналізаційних щурів, які нападають на людей. Звісно ж, що центр цей збудовано не нами самими, а з допомогою братнього датського народу) Тому й не дивно що в ньому все виглядає так сучасно і високотехнологічно. Звісно ж є й свої "фішки", про які мабуть не всі знають. Наприклад про ліфт на якому ти "спускаєшся під землю"))) Ну про все розповідати не буду, так що сходіть самі.
Ось вам і сайт цієї місцини: http://www.aqua-kiev.info
Я в бульбашці) Стрьомненько вийшов.

?

Log in

No account? Create an account